Sport

Presidentja, Prindoni, dy vajzat binjake dhe deputetja Statovci bashkë po ndjekin një ndeshje futbollistike – Indeksonline.net

Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave ka nisur ndeshjen me Belgjikën, për kualifikimet e Kampionatit Botëror 2023. Kjo ndeshje është duke u zhvilluar në...

Llapjani “mbret” në MMA, e “paketon” malazezin për 25 sekonda – Indeksonline.net

Në organizim të “Montenegro Fighting Championship” (MFC) në edicionin e tretë të këtij organizimi, luftëtari i MMA,  Demahmeti Sinani nga klubi “Kroni Fight Team”...

Çfarë rikthimi i Eriksen, katër ndeshje në fushë, katër fitore – Indeksonline.net

Brentford ka fituar çdo ndeshje që Christian Eriksen ka luajtur për 90 minuta në fushë. Ky është një konfirmim për rikthimin e madh të...

LAJMET E FUNDIT

Faton Ahmeti: Ali Ahmeti plagë të hapura e punë të papërfunduara kurrë nuk ka lënë pas

Sekretari i përgjithshëm i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) – Faton Ahmeti në tubimin “Bashkë për Europë” të liderit Ali Ahmeti me qytetarë dhe...

Mori ryshfet nga disa persona, arrestohet zyrtari i pronave

Ilir Kapetani me detyrë inspektor pranë Agjencisë së Trajtimit të Pronave në Tiranë është arrestuar nën akuzën e korrupsionit me urdhër të SPAK.   Sipas...