Sport

Çfarë rikthimi i Eriksen, katër ndeshje në fushë, katër fitore – Indeksonline.net

Brentford ka fituar çdo ndeshje që Christian Eriksen ka luajtur për 90 minuta në fushë. Ky është një konfirmim për rikthimin e madh të...

Shtyhet afati për ofertat për ta blerë Chelsean

Katër ofertuesit që synojnë të blejnë Chelsea Football Club thuhet se u është dhënë kohë shtesë për të paraqitur ofertat e tyre përfundimtare për...

Shkelje disiplinore, Barcelona ka të drejtën t’i shkëpusë kontratën Aubameyangut

Edhe pse ende nuk është bërë prezantimi zyrtar i Pierre-Emerick Aubameyang nga Barcelona, lojtari po stërvitet me klubin katalunas. Arsenali njoftoi se ka shkëputur kontratën...

Dyshja e mbrojtjes së Barcelonës do të qëndrojë në klub për pjesën tjetër të sezonit

Përpara afatit kalimtar dimëror, Barcelona përgatiti një listë të lojtarëve për të cilët do të ofronte oferta. Oparacioni i parë për lojtarët që do të...

Batatina takohet me Bernard Berishën, shkëmbejnë dhurata për njëri-tjetrin

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është takur me futbollistin e Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Berisha në Antalia të Turqisë. Berisha ishte prezent në ndeshjen miqësore...

LAJMET E FUNDIT

Zhvillimet në veri, Kurti takon Von Cramon: Është e rëndësishme të fillojmë sa më parë me ofrimin e shërbimeve bazike për qytetarët – Telegrafi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pritur në takim Raportuesen për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon, e shoqëruar nga shefi...

Rusia: Kemi penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në...

BDI vet më e fortë se të gjitha partitë tjera bashkë

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas...