Pas ndarjes nga Fero, Arbenita gjen zgjidhjen e duhur për të larguar stresin – Ora Info

Kjo periudhë nuk ka qenë aspak e mirë për Arbenita Ismajlin.

Modelja akuzoi pak kohë më parë ish-bashkëshortin e saj Feron për dhunë duke nisur edhe procedurat e divorcit.

Ndërkohë dyshja do jenë në një betejë ligjore për kujdestarinë e vajzës.

Megjithatë mes këtij stresi, Arbenita e ka gjetur zgjidhjen sesi të çlirojë energjitë negative.

Ajo ka postuar një foto nga palestra dhe shkruan se është vendi që i largon stresin.

“Unë dhe vendi që ma largon stresin”, shkruan modelja.