Maqedoni

Nuredini: Pas 30 vitesh kemi siguruar investime të qëndrueshme për një...

Edhe sot, kryetari i BDI Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpunëtor në Tetovë ka vazhduar takimet me me përfaqësues të biznesit, shoqërisë civile, arsimit...

Halili: Sot misioni ynë përveç tjerash, është që të ndërtojmë edhe...

Edhe sot, kryetari i BDI Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpunëtor në Tetovë ka vazhduar takimet me me përfaqësues të biznesit, shoqërisë civile, arsimit...

Ali Ahmeti: Me anëtarësimin në BE do të shumëfishohen investimet e...

Edhe sot, kryetari i BDI Ali Ahmeti i shoqëruar nga bashkëpunëtor në Tetovë ka vazhduar takimet me me përfaqësues të biznesit, shoqërisë civile, arsimit...

Rajoni

Të shtëna me armë në veri të Kosovës/ Sulmohet policia e...

Policia e Kosovës tha të premten se persona të panjohur qëlluan me armë zjarri mbi një patrullë të saj në veriun e vendit...

Vrau vëllain dhe bashkëshorten në Gramsh/ Policia kap autorin (EMRAT)

Policia ka arritur të kapë autorin e vrasjes së dyfishtë që tronditi Gramshin pasditen e sotme.   Blutë njoftojnë se kanë vënë në pranga Xhevit...

Bota

Fotot e sipërfaqes së Hënës, me rezolucionin më të lartë të...

Duke përdorur një rreze radari më pak të fuqishëm, studiuesit kanë prodhuar imazhet me rezolucionin më të lartë të hënës të marra ndonjëherë nga...

Sport

Showbiz