Jonida një nënë e përkushtuar, ndan pamje të ëmbla me të birin – Ora Info

Jonida Vokshi ndan pamje të ëmbla me të birin.

Jonida Vokshi ka disa ditë që po ndan disa detaje me foto të djalit.

Ajo sot ka publikuar në Instastory bashkëshortin e saj me të birin, shkruan Kosovarja.

Por, ato që morrën vëmendje janë këmbët e bebit dhe komenti I saj mbi foto.

“A mund të më tregoni më shumë për këtë dashuri nënë bir, se vdiça”.

Jonida po shijon rritjen e djalit në maksimum.