Kaq shumë ka ndryshuar Njomza pasi mbeti shtatzënë – Ora Info

Mbet shtatëtzëne pasi e tregoj sëmundjen, kaq shumë ka ndryshuar Njomza.

Njomza u bë e njohur përmes rrjeteve sociale, ku bënë video të ndryshme bashkë me burrin e saj, Rinorin.

Të njohur si Couple RN, dyshja prej vitesh janë afër audiences me video nga më të ndryshmet.

Njomza, pak kohë më parë ka folur sinqerisht për një problem të saj shëndetësor, i cili e kishte penguar edhe të mbetej shtatëzëne, shkruan Kosovarja.

Tashmë Njomza është në në pritje të ëmbël, e lumtur dhe po duket bukur, ama më ndryshe se ç’jemi mësuar ta shohim më parë.