Si asnjëherë me parë, kaq shumë e ka ekspozuar gjoksin në këtë dalje publike Blerona Zeqiri! – Ora Info

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion, shkruan ORAinfo.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në një ndeje.

E veshur me fustan të gjatë dhe të kuq, Blerona paska shkëlqyer në pamje.

Ndërsa vëmendjen e paska marrë gjoksi i saj të cilin e paska ekspozuar kaq shumë. /ORAinfo/