Gëzimes i është bërë vajza si motër, kaq të njëjta po duken me njëra-tjetrën – Ora Info

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Tashmë ajo ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagramin e saj, përcjell ORAinfo.

Aty ajo bën postime të shumta dhe të ndryshme, ku në të fundit është shfaqur me vajzën e saj.

Në këtë fotografi shihet se sa shumë i ka ngjarë vajza, por edhe është rritur e po duken si motra./ORAinfo/