Nora Istrefi bëhet gati për koncert, por ia ‘huq’ keq me grimin që ka bërë – Ora Info

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

E në një koncert të sontëm ajo duket se ia ka huqur keq me grimin që ka bërë./ORAinfo/