Ariana nënë e katër fëmijëve, shfaqet e veshur si të ishte 15-vjeҫare – Ora Info

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me xhinse e këmishë dhe po duket si 15-vjeҫare./ORAinfo/