Gresa nuk po i ndalë pushimet pas ndarjes nga Andi, provokon me postimin e fundit – Ora Info

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shfaqur në pushime dhe po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë./ORAinfo/