Vajza e Norës e Robertit është rritur dhe është bërë bukuroshe, kaq me stil është veshur ajo – Ora Info

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj, por edhe tek vajza e saj.

Në fotografinë e fundit ajo e ka publikuar vajzën e saj, të cilën e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/