Ariana nuk po i ndahet ‘lluksit’, një jetë të tillë do ta ëndërronte secila grua – Ora Info

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të shoë-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka treguar mënyrën e shtrejtë se si jeton dhe ushqehet./ORAinfo/

riana