Bora Zemani shfaqet një pamje krejt ndryshe, i befasoi të gjithë me postimin e fundit – Ora Info

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, përcjell ORAinfo.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Si rrallëherë ajo është shfaqur si rrallëherë pa pikë grimi dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/