Ku është nisur me këtë fustan kaq të shkurt Mimoza Shkodra? – Ora Info

Këngëtarja shqiptare Mimoza Shkodra, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë.

Mirëpo, ajo është shumë aktive në mbrëmje dhe ahengje familjare brenda dhe jashtë Kosovës, shkruan ORAinfo.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Zvicrës, vend në të cilin ajo e ushtron profesionin e saj si farmaciste.

Duke qenë se vazhdimisht është në lëvizje dhe udhëton shpesh, Mimoza poston rregullisht nga jeta e saj shumë e ngarkuar.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt dhe provokues.

E rregulluar bukur dhe në disponim të mirë, Mimoza po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/