Einxhel bëhet nuse për qejfin e vjehrrës, shkon në dasmë me fustan, frizurë e grim të rëndë – Ora Info

Einxhel Shkira është një personazh shumë i dashur dhe i njohur për publikun.

Ajo është në lidhje me Dj Dagz dhe tashmë kanë edhe një fëmijë bashkë, përcjell ORAinfo.

Eixhel është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka qenë e ftuar në një dasmë, ku është rregulluar tejet bukur dhe po shkëlqen./ORAinfo/