Nora nuk po njihet më, në foton e fundit i dalin në pah ndërhyrjet e shumta në fytyrë – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në fotografinë e fundit, asaj i janë vënë në pah shumë ndërhyrjet që i ka bërë në fytyrë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.