Majku do t’i bie pishman qe nuk është me të, Majlinda ekspozon asetet e saj nga pushimet! – Ora Info

Bukuroshja Majlinda Zeka, u bë personazh publik që kur zyrtarizoi lidhjen me reperin kosovar, Majk.

Mirëpo akoma më e përfolur u bë pas ndarjes me të, e më pas edhe lindjes së djalit, përcjell ORAinfo.

Modelaj prishtinaese po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka nisur pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, Majlinda ka sjell disa fotografi ku shfaqet super hot.

Pran bregdetit dhe me veshje provokuese, Majlinda ekspozon linjat e saj trupore në top formë.

Majk do t’i bie pishman qe është ndarë nga ajo kur ti shoh këto imazhe. /ORAinfo/