Luizi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh Kiara Titon në këtë veshje – Ora Info

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Moderatorja se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të gjatë dhe me shumë stil, Kiara po shkëlqen në pamje.

Luizi do të ‘çmendet’ kur ta sheh sa bukur po duket nusja e tij. /ORAinfo/