Pasi u panë bashkë në Gjilan, Arbenita thotë se po divorcohet nga Fero – Ora Info

Fero dhe Arbenita vazhdojnë të jenë temë e mediave shqiptare.

Së fundi ata u “kapën mat”, në Gjilan.

E teksa dolën zëra për ribashkimin e tyre, ka ardhur edhe një reagim i Arbenitës.

Modelja si për t’i hedhur poshtë zërat, konfirmoi shkurorëzimin nga reperi.

Përmes një postimi në ‘TikTok’, ajo dha mesazhin ndaj fansave.

“Une qe po divorcohem duke i pa kerret qe po marrin nuse kete vere”, ishte mbishkrimi duke konfirmuar ndarjen nga reperi.