Sabri Fejzullahu do t’iu përlot me urimin për ditëlindjen e Ermalit – Ora Info

Sabriu na përloti me urimin për ditëlindjen e Ermalit.

Sot feston ditëlindjen Ermal Fejzullahu.

E kjo ditë pos tij, sigurisht se është e veçantë edhe për familjen.

Ka qenë legjenda e muzikë shqiptare, babai i tij Sabriu ai i cili na përloti me fjalët dedikuar djalit.

Ai ndau një foto duke puthur Ermalin e mbi të cilën i ka treguar se sa shumë e do dhe sa krenar është me të.

Lexoni postimin e ne i urojmë 100 të tjera!