Kiara po bëhet nënë për herë të parë? Fotografia e fundit zbulon sekretin e bukuroshes – Ora Info

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur me gjoksin e zbuluar, i cili duket shumë i fryrë.

Mos vallë, kjo është shenjë që Kiara dhe Luizi po bëhen prindër?/ORAinfo/