Shpat Kasapi bën urimin më të ëmbël për bashkëshorten e tij – Ora Info

Shpat Kasapi thurë fjalët me të bukura për bashkëshorten e tij.

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvija janë bashkë prej disa vitesh ku në jetë kanë dhe djalin e tyre Roelin.

Para disa orësh këngëtari ka uruar për ditëlindje bashkëshorten e tij më fjalët me të ëmbla, shkruan Kosovarja.

“Urime ditëlindjen mbretëresha ime, gruja më e fortë dhe me e kuptueshme ndaj partnerit, Nga thellësia e zemrës ti uroj 100 vite pran meje dhe djalit tonë Roelit”.

Tutje ka vazhduar Shpati “Pak fjalë e shumë dashuri për ty të dua heroina ime”.