Sonte Champions në Tring; ja ndeshjet në program

Champions League luan sonte në mbrëmje ndeshjet e tjera të para sa i takon fazës play-off.

 

Tre ndeshjet në program do të transmetohen në platformen TRing në orën 21:00.

 

Në tring sport 1/hd do të përcillet dueli mes portugezeve të Bragës dhe grekeve të Panathinaikos.

 

Në leter kjo është edhe sfida më e fortë e mbrëmjes se sotme.

 

Ndërkohë në Tring sport 2/hd është në program për tu transmetuar ndeshja mes norvegjezeve të Molde dhe turqve të Gallatasarait.

 

Ndërkohe dueli I trete në program që vjen në Tring sport 3/ hd është ai mes izraeliteve të Makabi Haifa dhe zviceraneve të Young Boys.

 

Të martën në mbrëmje u luajtën tre takimet e tjera të xhiros së parë të play-off ku Antverp mundi AEK 1 me 0 ndersa Rangers dhe PSG u ndanë në barazim 2 me 2.