Një hallë e kujdesshme si Engji, ja çka bën për nipin dhe mbesën e saj bukuroshe – Ora Info

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

E postimin e fundit ajo ua ka kushtuar nipit dhe mbesës së saj, duke treguar kështu që është një hallë shumë e kujdesshme./ORAinfo/