Edona Llalloshi edhe sonte në dasmë, është veshur si një ‘damë’ e vërtetë – Ora Info

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale si dhe në ahengje familjare.

Edhe sonte ishte e ftuar në një të tillë dhe qenka veshur me një fustan prej zonje të rëndë./ORAinfo/