Pas ribashkimit me bashkëshortin, kështu i kalon ditët e nxehta Adelina Tahiri – Ora Info

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E këto ditë të nxehta, Adelina padyshim se po vazhdon t’i kalojë në pushime./ORAinfo/