Shyhrete Behluli vishet me fustan plot me gurë, po duket më nuse se reja e saj – Ora Info

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Por, Shyhretja përflitet shumë edhe për pamjen e saj të jashtme, sidomos për veshjen e saj.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan me gurë dhe po duket si të ishte nuse./ORAinfo/