E tepron Mimoza Shkodra, në këtë veshje të shkurt rrezikon të ekspozojë me shumë se ç’duhet! – Ora Info

Këngëtarja shqiptare Mimoza Shkodra, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë.

Mirëpo, ajo është shumë aktive në mbrëmje dhe ahengje familjare brenda dhe jashtë Kosovës, shkruan ORAinfo.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Zvicrës, vend në të cilin ajo e ushtron profesionin e saj si farmaciste.

Duke qenë se vazhdimisht është në lëvizje dhe udhëton shpesh, Mimoza poston rregullisht nga jeta e saj shumë e ngarkuar.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt dhe provokues.

Në këtë veshje, Mimoza rrezikon të ekspozojë me shumë se ç’duhet.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë fustan të shkurt. /ORAinfo/