Getinjo i bën vetës një dhuratë super-luksoze, do ta ëndërronte secili mashkull – Ora Info

Getinjo është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vendin tonë.

Ai u bë akoma më i përfolur pas hyrjes në Big Brother VIP Kosova, përcjell ORAinfo.

Getinjo është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ai ka treguar se i ka bërë vetës dhuratë një orë Rolex./ORAinfo/