Learta në ‘qiellin e shtatë’, publikon fotografinë me të ëmbël me burrin dhe dy fëmijët – Ora Info

Learta Jakupi u bë e njohur pasi u martua me djalin e këngëtares se njohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Nga ajo kohe, Learta ka qenë shumë prezentë në mediat roze.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazj publikon imazhe nga me të ndryshmet nga jeta e saj.

Se fundmi ajo ka filluar pushimet verore për herë të dytë.

E si të kaloi vera pa vizituar Learta Jakupi, bukurit e Turqisë.

Ajo së bashku me fëmijët dhe bashkëshortin, zgjodhën bukurit bregdetare në Kemer të Turqisë.

Learta ndau një fotografi ku shfaqet në krahët e burrit dhe dy fëmijëve të saj.

Një familje e kompletuar po duket ajo e rejës së Shyhrete Behlulit. /ORAinfo/