Pas ‘dramës’ së madhe me Feron, Arbenita ka vendosur të bëhet edhe më ‘hot’ se që ka qenë – Ora Info

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua, përcjell ORAinfo.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se po e vazhdon palestrën dhe do të bëhet edhe më atraktive se sa që ka qenë./ORAinfo/