Andi do të bëhet pishman për ndarjen, Gresa provokon rëndë nga dhoma e gjumit – Ora Info

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E me anë të fotografisë së fundit, Gresa ka provokuar rëndë fansat e saj, por edhe Andin./ORAinfo/