Kiara dhe Luizi shkëlqyen në 30 vjetorin e martesës së prindërve të moderatores – Ora Info

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ka qenë festë në familjen e moderatores.

Prindërit e saj kanë festuar 30 vjetorin e martesës.

Me këtë rast, Kiara ka organizuar një ndeje të madhe ku ka ftuar shumë personalitete e shoqëri.

Aty nuk ka munguar as burri i saj, Luiz Ejlli.

Çifti kanë publikuar një fotografi ku shfaqen të veshur me shumë stil.

Në krahët e njëri-tjetrit, Kiara dhe Luzi po ‘shkrihen’ nga dashuria. /ORAinfo/