Ky është momenti romantik mes Sarës dhe Dj Pm – Ora Info

Momente romantike mes Sarës dhe Dj Pm.

Çifti i njohur janë duke i shijuar disa ditë pushimi në Pragë të Greqisë.

Pasi dj Pm ka përfunduar sezonin e tij duke përforcuan në koncerte të shumta, është kujdesur dhe për pushimet e kësaj verë, shkruan Kosovarja.

Para disa orësh Sarah ka postuar disa ‘Instastory’ ku tregon se partneri i saj ka dhuruar lule për të.

Blogerja është shprehur se “E falënderoj atë gruan se po sishte lule se pot ë ishte për të….”.