S’ka më dilema, këto pamje ‘dëshmojnë’ se Kiara është shtatzënë! – Ora Info

Prindërit e Kiara Titos kanë festuar mbrëmë 30 vjetorin e martesës.

Ata kanë mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar këtë ditë të rëndësishme.

Kiara dhe Luizi kanë shkëlqyer me pamjen e tyre, por nga videot e publikuara nga të ftuarit është vënë re një detaj.

Barku i Kiarës dukej i fryrë, ç’ka ka nxitur thashethemet se ajo është në pritje të ëmbël.

Pas këtyre pamjeve me barkun e fryrë, njerëzit janë të

Kujtojmë se pak ditë më parë Luizi pohoi se ata janë gati për tu bërë prindër.