Afrona shfaqet e veshur si asnjëherë me parë, barku i saj merr gjithë vëmendjen! – Ora Info

1 min read


Modelja e njohur kosovare, Afrona Dika tashmë ka zbuluar se është në një lidhje të re dashurie.

Madje, se fundmi përmes një postimi ajo na ka prezantuar edhe me të dashurin e saj, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka habitur me postimin e saj.

E veshur shkurt dhe provokues, Afrona po shkëlqen në pamje.

Ekspozimi i barkut të saj merr gjithë vëmendjen.

Kështu nuk e kemi parë kurrë me parë të veshur Afronën. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.