Xhuli poston foto të “zjarrtë” nga shtrati – Ora Info

Xhuli merr vëmendje duke postuar foto nga shtrati.

Xhuli është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh poston foto të ndyshme në Instagram, shkruan Kosovarja.

Por, me këtë të fundit morri vëmendjen e të gjithve.

Xhuli postoi foto me të brenshme nga shtrati dhe shkruajti

“Ajo çfarë kisha nevojë në fund të një dite”.

Në shtrat e shtrirë Xhuli duket tejet tërheqëse dhe provokative.