Blero më në fund na prezanton me të dashurën e re, ajo qenka më seksi se secila që ka pasur deri më tani – Ora Info

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

E së fundmi ai ka treguar se ka vendosur të kalojë kohë me vajzën e tij dhe me të dashurën e re.

Edhe pse fytyrën ia ka mbuluar, ai ka treguar se e dashura e re është një vajzë shumë seksi./ORAinfo/