Trixa fotografohet në mes të rrugës, qenka veshur si një zonjë e vërtetë – Ora Info

Beatrix Ramosaj është këngëtare shumë e njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania, përcjell ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Me anë të një postimi ajo ka ekspozuar linjat e saj dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/