Engji e do shumë jetën e shtrenjtë, shikoni darkën super-luksoze që po ha sonte – Ora Info

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar darkën luksoze që po e ha sonte./ORAinfo/