Pasi humbi anëtarin më të dashur të familjes, Leonora tani i përloti të gjithë me fjalët – Ora Info

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

E mbrëmë ajo dhe familja e saj kanë humbur maçokun e tyre, të cilin e donin shumë.

Leonora përmes një postimi ka shprehur se ai do t’i mungojë shumë asaj./ORAinfo/