Leonora niset për dasmë me fustan të gjatë e të zi, po duket tamam si një ‘damë’ – Ora Info

1 min read


Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se tashmë është bërë gati për të marrë pjesë në një aheng.

Në këtë postim ajo shihet me një fustan të gjatë e të zi dhe po duket si një damë e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.