Nora Istrefi duket tamam si nuse, ka dalur e mbushur me dukat – Ora Info

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka vënë shumë aksesor ari dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/