Xhensila kaq shumë ka ndryshuar në shtatzëni – Ora Info

Xhensila publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar.

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është në pritjë të ëmbël, shkruan Kosovarja.

Ajo para disa muajsh ka njoftuar ndjekësit e saj së është shtatzënë, ku dhe ka publikuar disa foto nga pushimet.

E veshur në të zezë dhe e lumtur pranë familjes së saj, duket tejet bukur, Xhensila i shijon pushimet në Greqi.

Kujtojmë se Xhensila dhe Besi janë prindër e një vajzë Ajkës.