Kiara nuk e ka problem ta pranojë se është ‘katunare’, bën veprimin e guximshëm – Ora Info

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me papuqe dhe këtë gjë nuk e ka aspak problem./ORAinfo/