Nora Istrefi lajmërohet nga pushimet, në këto bikini të zeza ekspozon trupin duper joshës! – Ora Info

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Pas një vere të ngarkuar me koncerte, Nora ka gjetur kohë për pushime.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga pushimet.

E veshur me bikini të zeza, Nora ka ekspozuar trupin e saj në top formë.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/