Pas procedurave për ndarjen nga Fero, Arbenita shfaqet më provokuese se kurrë më parë – Ora Info

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur ditëve dhe javëve të fundit në vendin tonë.

Fero u akuzua për dhunë ndaj Arbenitës, me ç’rast edhe iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, por më pas u lirua, përcjell ORAinfo.

Edhe pas kësaj, Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur seksi, teksa ka ekspozuar barkun./ORAinfo/