Zbulohet destinacioni i Ritës dhe Fidanit që kanë zgjedhur për pushime – Ora Info

Ky është destinacioni i Ritës dhe Fidanit që kanë zgjedhur për pushime.

Çifti i njohur pasi kanë përfunduar me sukses sezonen e verës me mbrëmje të shumta, kanë vendosur ti kalojnë disa ditë pushimi.

Rita dhe Fidan ndryshe nga te tjerët pushimet e verës nuk i kaluan në bregdet, shkruan Kosovarja.

Çifti ka vendosur të udhëtoj drejtë Zvicrës duke vizituar muzeun ne disa qytete të saja.

Kujtojmë se Rita dhe Fidani ishin shumë të angazhuar gjatë këtij sezoni duke publikuar projekte të shumta.