Qendresa e Labit ka dalë për kafe me shoqet e saj, por diçka mori vëmendjen në pamjen e saj – Ora Info

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se ka dalë me mikeshat e saj dhe pamja shumë e thjeshtë e Qendresës mori tërë vëmendjen./ORAinfo/